Про нас

Ласкаво просимо до CHIA

Ми створили і підтримуємо цей смачний і корисний простір.

Ми - сімейна пара, де кожен виконує частину своєї відповідальної роботи.
Вікторія відповідає за маркетинг та формування команди. Ігор веде закупівлю та продаж.

Будь-які питання ви можете поставити нам безпосередньо за тел: +380996305058

CHIA

Інтернет магазин «CHIA» - це оновлена ​​назва, так би мовити, ребрендинг. Багато хто знає нас як «Горіхи та Вкуснощі» і, сподіваємося, адаптація до нової назви пройде м'яко.
Початок бізнесу було закладено у 2017 році. Виробляли та випускали фасовану продукцію горіхів, сухофруктів та міксів для магазинів, спортклубів та кав'ярень. Працювали лише з корпоративними клієнтами.
З 2020 року перейшли до продажу вагової продукції для всіх бажаючих. Ось вже два роки ми працюємо завдяки "сарафанному радіо", без реклами та просування. Тільки постійні замовники та лише рекомендації. Більшість людей залишаються з нами, вибудовуючи довгострокові відносини.
І ось чому.
Пункти вказані нижче можливо здадуться вам пишномовними, але так воно і є.
1. Шлях.
Ця справа стала частиною життєвого шляху. У ньому ми бачимо сенс та користь для світу. Тому робити його абияк просто не можемо собі дозволити. Ми справді намагаємося.
2. Асортимент та якість.
Багато років пішло на пошук постачальників та вибір асортименту. Більшість продукції нічим не оброблена, натуральна і корисна, вироблена особисто або перевіреними виробниками, яких ми знаємо. Вся продукція із магазину є у нас на кухні. Якість та розмір продукції відрізняється від звичайних східних розкладок або від OLX. 3. Комунікація та сервіс.
Це те, що ми цінуємо та вважаємо найважливішим компонентом для побудови відносин.
Хто з нами працює знає, що ми завжди на зв'язку, намагаємося створити максимум зручності у спілкуванні, виборі товарів, вирішенні будь-яких питань.
4. Швидкість.
Однією з наших переваг завжди була швидкість. Відправлення відбувається день у день.
Сподіваємося, що й надалі зможемо утримати цей ритм.
5. Ціни.
Цінова політика будується на доступних цінах та високій якості. У закупівлі наша продукція трохи дорожча за звичайну. Це пов'язано з її якістю. Підсумкові ціни, незважаючи ні на що, практично не відрізняються від звичайного масмаркету.
Баланс ціни та якості для нас вкрай важливий. Всі питання та побажання ви можете поставити нам, як власникам, безпосередньо в соціальних мережах.
https://www.facebook.com/igor.shvedun/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100011618673781
Хостинг не сплачено.