Сухофрукти. Складно уявити смачніші і при цьому корисні натуральні солодощі. У них містяться у великій кількості вітаміни, кислоти та мінерали, які так необхідні для міцного здоров'я та прекрасного самопочуття. Сухофрукти багаті залізом, міддю, пектином, кальцієм, магнієм, вітамінами А, В, Р. Сушені фрукти містять менше води і, отже, є більш концентрованим джерелом поживних речовин. Тому, як правило, містять більше вітамінів, мінералів, клітковини та антиоксидантів на 100 г продукту в порівнянні з їхніми свіжими аналогами. Саме завдяки високому вмісту корисних речовин сухофрукти сприяють підвищенню імунітету та покращенню функцій організму.
В них багато пребіотичної клітковини, яка «годує» корисних мікробів і покращує травлення. Чорнослив є рекордсменом серед сухофруктів за вмістом пребіотичної клітковини, він також багатий на вітаміни А, К і калієм. А вживання таких сухофруктів як ізюм, курага та фініки, сушене манго, в'ялений ананас та інжир покращить метаболізм, підвищить рівень енергії та допоможе схуднути.

Високий вміст калію в сухофруктах сприяє регулюванню кров'яного тиску та запобігає серцевим захворюванням та інсульту.
Пара сушених фруктів на день допоможе омолодити шкіру, зберігаючи її пружною та сяючою. Родзинки, наприклад, містять ресвератрол, антиоксидант, який діє як природний антивіковий компонент. Це допомагає запобігти видимим ознакам старіння, включаючи зморшки та тонкі лінії.

У нашому онлайн магазині CHIA ви можете замовити свіжі натуральні добірні сухофрукти чорнослив, курагу, родзинки, фініки, в'ялене манго, сушений ананас без цукру, в'ялений інжир, в'ялений персик та сушені яблука. З усього різноманіття ми ретельно відбираємо сухофрукти без обробки та консервантів.

Здійснюємо швидку доставку по всій Україні. Ви також можете купити сухофрукти у Києві та забрати замовлення самостійно. Ми врахуємо всі ваші побажання, дбайливо запакуємо продукцію і відправимо день у день. При замовленні від 1500 грн. - безкоштовна доставка.

Пошукові запити:
купити ізюм Київ, купити курагу Київ, купити чорнослив Київ, купити фініки Київ, купити сушений манго Київ, купити сушений ананас Київ, купити тіньову курагу, купити тіньові родзинки,

Хостинг не сплачено.